w

Zenek Martyniuk o swoim sukcesie. Ujawnił sposób na pisanie hitów

Zenek Martyniuk, bezdyskusyjny król disco polo, zdradził mediom swoją receptę na muzyczny sukces. Jak pisać hity?

zenek martyniuk piosenki kariera media markt piosenki youtube film wiek żona romans
Fot. Newseria

Zenek Martyniuk, bezdyskusyjny król disco polo, zdradził mediom swoją receptę na muzyczny sukces. Ujawnił, w jaki sposób pisze swoje utwory, by jeden za drugim stawały się prawdziwymi hitami.

Zenek Martyniuk ujawnia, jak nagrywać hity

Wokalistę mogliśmy jeszcze nie tak dawno podziwiać w reklamach sieci Media Markt. Opinie na ten temat były zróżnicowane. Zenek wierzy, że wymyślona przez niego melodia kultowego już utworu – „Przez twe oczy zielone” – przekonała wszystkich konsumentów do zakupów właśnie w tym elektromarkecie.

Gwiazdor przede wszystkim stara się nie rozdzielać swojej muzyki podgatunki. Jego zdaniem kluczowe jest, by piosenki miały charakterystyczny refren. Wszystko po to, aby utwór łatwo wpadał w ucho. Piosenkarz przyznaje jednocześnie, że nie mają dla niego znaczenia gatunki muzyki.

Zenek Martyniuk przyznaje też, że kluczowe jest dla niego po prostu dostarczanie ludziom rozrywki. Rozumie przez to zabawianie tłumu i poprawianie ludziom nastroju. To, zważywszy na sytuację, bardzo ważna kwestia. Nie ma zatem sensu skupianie się na stylu muzycznym.

– Nie rozgraniczam gatunków muzycznych, czy to jest muzyka disco polo, rockowa, reggae, czy muzyka biesiadna. Po prostu nagrywam piosenki, które łatwo wpadają w ucho, są melodyjne, z bardzo charakterystycznym, powtarzającym się refrenem, który śpiewa cała Polska – podkreśla Zenek Martyniuk.

Niesłabnąca sympatia milionów. Piosenki Zenka Martyniuka i życie prywatne artysty

Zenek niewątpliwie cieszy się sympatią milionów Polaków i zdaje się, że ona nie słabnie. Wręcz przeciwnie! Popularność przyniosły mu przede wszystkim występy w zespole Akcent. I tu czapki z głów, bo ekipa gra razem od 1989 roku i w tym czasie nagrała aż 16 albumów.

W ostatnich latach muzyk zyskał więcej uwagi, niż w latach 90. Obecnie jest na absolutnym topie jeśli chodzi o świat muzyki rozrywkowej. Rozpoznawalności można mu tylko pozazdrościć.

– Bardzo się cieszę, że moje piosenki są popularne – mówi piosenkarz. Muzyk pochodzi z Podlasia i przyznaje, że 2020 rok był dla niego bardzo trudny. W życiu Zenona Martyniuka bardzo istotna jest nie tylko kariera, ale przede wszystkim wiara, rodzina i wartości.

polski ład gowin podatki składka zdrowotna podwyżki

Polski Ład oznacza drastyczne podniesienie podatków. Jarosław Gowin ostrzega

Trend eko w modzie coraz popularniejszy. Projektantka mody o nowym sezonie