Reklama na PolandPress.pl to świetne rozwiązanie dla marek i firm, które szukają zróżnicowanego tematycznie i popularnego portalu internetowych do pozycjonowania i promocji swoich usług i produktów.

Istnieje możliwość zamieszczania artykułów sponsorowanych, inspirowanych, bannerów reklamowych w różnych formatach i miejscach na stronie (panel boczny, treść publikacji i inne) a także linków w dowolnych materiałach na stronie.

Kontakt dotyczący współpracy z portalem: reklama@polandpress.pl

Kontakt poprzez e-mail jest równoznaczny z akceptacją postanowień polityki prywatności. Na wiadomości inne niż dotyczące współpracy nie odpowiadamy.

Wyłączenie odpowiedzialności

Z płatnej reklamy / promocji w serwisie wyłączone są produkty i usługi, których reklamowanie jest niezgodne z obowiązującym w Polsce prawem. Poza treściami sponsorowanymi portal emituje reklamy partnerów zewnętrznych. Treść i wygląd kreacji mają charakter tylko i wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej serwisu w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Wszelkie kreacje i treści reklamowe generowane automatycznie (sieci reklamowe Google, MGID), a dotyczące finansów, notowań giełdowych czy kryptowalut, są emitowane przez partnerów zewnętrznych w niezmienionej formie i wyłącznie w celach informacyjnych. Nie są one przeznaczone do celów handlowych ani nie mają charakteru doradczego. Reklamy dotyczące w/w zagadnień nie mają służyć celom inwestycyjnym ani stanowić porady finansowej, inwestycyjnej, podatkowej, prawnej lub księgowej.

Serwis Polandpress.pl nie jest doradcą inwestycyjnym, doradcą finansowym ani nie prowadzi działalności maklerskiej. Żadne dane ani informacje zamieszczone w serwisie nie stanowią porady inwestycyjnej, oferowania, rekomendacji ani nakłaniania odnoszących się do kupna, sprzedaży lub trzymania instrumentów i produktów finansowych. Serwis nie gwarantuje (ani nie wyraża żadnej opinii co do) zasadności ani adekwatności jakiejkolwiek inwestycji.

Serwis nie ponosi odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku inwestycji w reklamowane przez partnerów zewnętrznych produkty finansowe. Serwis nie zaleca korzystania z przedstawionych danych i informacji jako wyłącznej podstawy do podjęcia decyzji inwestycyjnej.

Pełną odpowiedzialność za reklamy prezentowane w serwisie ponosi strona, od której one pochodzą. Serwis co do zasady nie promuje treści reklam czy produktów bądź usług będących ich przedmiotem ani nie jest za ich treść odpowiedzialny.

Portal nie ma wpływu na to, jakie kreacje są emitowane, ponieważ jest to proces zautomatyzowany i oparty o indywidualne zainteresowania internautów (reklama kontekstowa). Serwis nie prowadzi również sprzedaży wysyłkowej produktów.