w ,

Jarosław Kaczyński będzie operowany. Sytuacja jest bardzo poważna

Walczy z telewizją TVN, walczy z Brukselą, ale przed nim o wiele bardziej ważna bitwa do wygrania. Bitwa o zdrowie.

jarosław kaczyński staw biodrowy operacja wiek
Fot. YouTube / screen

Szef Prawa i Sprawiedliwości ma coraz mniej sił na polityczne batalie, choć otworzył w ostatnich tygodniach wiele frontów. Walczy z telewizją TVN, walczy z Brukselą i z innymi osobistymi wrogami. Jak się okazało, ma przed sobą jednak ważniejszą batalię do wygrania.

Kaczyńskiego czeka poważna operacja. Czy czas oddać władzę?

Nie tak dawno komentatorzy polityczni widzieli Kaczyńskiego, jak bierze udział w debacie z Donaldem Tuskiem. Niestety wizja ta się nie spełni, ponieważ przed prezesem Prawa i Sprawiedliwości o wiele ważniejsza bitwa do wygrania. Chodzi o jego zdrowie. Prezes PiS trafi niedługo do szpitala na operację.

Stan zdrowia prezesa nie jest już taki, jak jeszcze w 2015 roku, gdy wygrał upragnione wybory parlamentarne. Teraz przychodzi czas mierzyć się ze schorzeniami związanymi z pospolitą starością. Z kim więc będzie walczył politycznie Jarosław Kaczyński, skoro ma wielkie problemy z chodzeniem?

Informacje medialne na temat problemów zdrowotnych głowy Zjednoczonej Prawicy potwierdziły się. To już nie tylko kłopoty natury ortopedycznej. 72-letni szef Prawa i Sprawiedliwości ma już kolejne dolegliwości zdrowotne i gorsze samopoczucie

Bój to jego ostatni? Szef PiS ma obawy, czy operacja się uda

Dziennikarze „Super Expressu” potwierdzili, że Jarosław Kaczyński boi się nieuchronnego, czyli tego, że trafi na stół operacyjny. Nie chce tego i gra na zwłokę opóźniając jej termin zabiegu. Nic dziwnego, bo w polityce sporo się dzieje i musi trzymać rękę na pulsie.

Prezes PiS skarży się na bóle po wszczepieniu w 2019 roku endoprotezy stawu kolanowego. Operacja wyłączy go prawdopodobnie na wiele tygodni z czynnej polityki, ale czasami trzeba trochę zwolnić bieg. Są w mediach odważni publicyści, którzy uważają, że Kaczyński nie wróci już do polityki po zabiegu i szybciej odda pałeczkę Mateuszowi Morawieckiemu.

ZOBACZ TEŻ:  Lech Wałęsa żegna się ze światem? "Jestem spakowany"

Choć rehabilitacja prezesa po operacji trochę potrwa, to i tak jest to człowiek na tyle silny, że chętnie pokieruje rządami Zjednoczonej Prawicy z tylnego siedzenia. Warto odnotować, że ostatni raz widzieliśmy szefa PiS kilkanaście dni temu. Coś jest na rzeczy…

Źródło: se.pl

magda gessler instagram facebook hejt operacje plastyczne

Magda Gessler urażona przez internautę. Na jej reakcję długo nie czekał…

segregacja śmieci 2021 kolory pojemniki zasady opłaty kary

Segregacja śmieci. Podano zaskakujące dane o zachowaniu Polaków